Aktualności

Międzynarodowy Tydzień w HESso w Szwajcarii

29 października 2012
czytaj całość

W dniach od 21-25.06.2012 roku dr Wioletta Junik i mgr Marta Połotniuk oraz mgr Iwona Pasterska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bydgoszczy współpracująca z naszym zakładem, uczestniczyły w kolejnym „Tygodniu Międzynarodowym” zorganizowanym przez HES-so (Haute Ecole Spécialisée de Suise Ocidentale) w Sierre w Szwajcarii.

 

czytaj całość…

Mamy nowych doktorów!

12 marca 2012

W Zakładzie Pedagogiki Opiekuńczej z Profilaktyką Społeczną w 2011 promocje doktorskie otrzymały 2 osoby: Marta Herzberg i Blanka Poćwiardowska.

czytaj całość…

Ostatnie pożegnanie prof. E. Trempały

19 grudnia 2011
czytaj całość

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr hab. Edmunda Trempały naszego wieloletniego Przełożonego, Nauczyciela, Promotora i przede wszystkim wspaniałego Człowieka, któremu tak wiele zawdzięczamy.

czytaj całość…

Wizyta pracowników i studentów zakładu w HEVS w Sierre w Szwajcarii

11 lipca 2010
czytaj całość

W dniach 20-26.06.2010 roku dr Jolanta Jarczyńska i dr Lidia Hendler oraz mgr Maja Łoś (I rok studiów doktoranckich) i Katarzyna Kiedrowska (aktualnie absolwentka V roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej) uczestniczyły w „Tygodniu Międzynarodowym” organizowanym przez HES-SO (Haute Ecole Spécialisée de Suise Ocidentale) w Sierre w Szwajcarii.

 

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Katedra Pedagogiki Opiekuńczej i Profilaktyki Społecznej
ul. J.K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz