Badania o lifestreamingu

W lipcu 2019 r. dr Jolanta Jarczyńska z Instytutu Pedagogiki UKW podczas konferencji zaprezentowała wyniki badań poświęconych zjawisku lifestreamingu.

350 tysięcy złotych na program profilaktyczny „Niebieskoocy” w naszej szkole

Prof. dr hab. Maria Deptuła, oraz pracujący pod jej opieką naukową doktorant Szymon Borsich uzyskali w konkursie ogłoszonym przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dofinansowanie na opracowanie, pilotażową realizację i ewaluację programu profilaktycznego „Niebieskoocy” w naszej szkole – przezwyciężanie stereotypów drogą do tworzenia uczniom lepszych warunków rozwoju w klasie szkolnej

Seminarium dotyczące programu wsparcia "Odnowa"

Katedra Pedagogiki Opiekuńczej i Profilaktyki Społecznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy i Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli 17 grudnia 2015 r. zorganizowali Seminarium dla nauczycieli - wychowawców - pedagogów szkół podstawowych inicjujące "Program wsparcia dla bydgoskich szkół podstawowych z dzielnic zagrożonych wykluczeniem społecznym „Odnowa”".